Zaznacz stronę

Butelka termiczna Klean Kanteen Classic Vacuum Insulate – pozornie zwykła butelka a jednak niezwykła, czemu ?

Butelka termiczna jest dla Ciebie jeśli używasz zwykłego bidonu albo o zgrozo jednorazowych plastikowych butelek z napojami, które za każdym razem po prostu wyrzucasz. Zresztą przeczytaj poniższe.

To nie jest po prostu butelka.

Wykonana jest ze stali nierdzewnej z podwójnymi ściankami z próżnią pomiędzy nimi – dzięki temu butelka jest właściwie termosem.

Stal nierdzewna oprócz łatwości w utrzymaniu w czystości czy odporności na uszkodzenia. Nie przyjmuje ani nie oddaje smaków i zapachów. Woda z górskiego strumienia, nie będzie więc miała posmaku plastikowego naczynia.

A gdy jakimś trafem w butelce znajdzie się … zupa pomidorowa ? Po umyciu znów będziemy mogli nalać do niej wody i cieszyć się smakiem wody a nie wody pomidorowej ;-)

Bardzo szeroka szyjka pozwala na łatwe uzupełnianie zawartości butelki ale także ułatwia mycie – to ważne, szczególnie na szlaku. Ale również w domu, bo dzięki temu, butelkę łatwiej można umyć w zmywarce.

Butelka wyposażona jest w nakrętkę Loop Cap – wykonaną z tworzywa sztucznego bez BPA – czyli substancji chemicznej będącej składnikiem większości tworzyw sztucznych i przede wszystkim bardzo szkodliwej dla zdrowia.

Nakrętka, dzięki swojemu idealnemu dopasowaniu jest totalnie szczelna. Jej kształt – pozwala na przytroczenie butelki do plecaka właśnie za tę nakrętkę – bardzo proste i praktyczne rozwiązanie.

Butelkę używaliśmy podczas wielu wyjazdów – najlepiej jednak wspominamy ją z podróży do gorących Włoch. Pozwalała nam na posiadanie ZAWSZE chłodnej wody w plecaku. Bez względu na to czy byliśmy w weneckim tramwaju wodnym czy spacerowaliśmy po dolinach Dolomitów.

Człowieku – bądź ekologiczny !

Butelka to kawał porządnej stali. Wg mnie warto kupić taki produkt raz i cieszyć się nim przez lata – będzie to lepsze dla naszej kieszeni ale także bardziej ekologiczne. Niż każdorazowe kupowanie butelek PET czy coroczne kupowanie plastikowych bidonów…

Klean Kanteen Classic Vacuum Insulate – polecam !

Tekst powstał przy współpracy z Raven Outdoor dystrybutorem Klean Kanteen

ZOBACZ DOKĄD ZMIERZAMY,

co przygotowujemy

i zyskaj zniżki w zakupach.

Wystarczy wyklikać tu: